Saba Tümer’in programına konuk olan oyuncu, “Aslında Influencer algısını yıkmak için dizi projesini kabul ettim. Seyirci ilk başta Muzo karakterini yadırgadı ama sonra çok sevdi. Kadro da çok eğlenceliydi. Hâlâ da kopamıyoruz” dedi.
Related Posts
12. Engelsiz Filmler Festivali: Kısa Film Yarışması’nın finalistleri belli oldu
7-13 Haziran tarihlerinde düzenlenecek olan Engelsiz Filmler Festivali kapsamında düzenlenen Kısa Film Yarışması’nın finalistleri ve jüri üyeleri duyuruldu.
Özgür Özel, Rauf Denktaş ve Fazıl Küçük’ün Anıt Mezarlarını Ziyaret Etti
CUMHURİYET Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde (KKTC) kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş ve Fazıl Küçük’ün anıt mezarlarını ziyaret etti. ‘GÖSTERDİĞİNİZ LİDERLİK, KIBRIS TÜRKLERİNİN DÖNÜM NOKTASIDIR’ Özgür Özel …
İnci Taneleri’ne Cannes’da özel gösterim
‘İnci Taneleri’ dizisi, ‘Secret of Pearls’ adıyla Cannes’da MIPTV’de özel gösterim yapacak.