Mert Demir’le ilişkisi belgelenmişti! Serenay Sarıkaya’yı sinirlendiren ‘reklam aşkı’ sorusu

‘Ateşe Düştüm’ parçasıyla adından sıkça söz ettiren Mert Demir (30) ile çok izlenen yapımlarda kamera karşısına geçen Serenay Sarıkaya’nın (31) aşkı, geçtiğimiz haftalarda ortaya çıktı.

Her defasında haklarında çıkan iddialar karşısında sessiz kalmayı tercih eden ikili, akşam saatlerinde Kuruçeşme’de romantik bir akşam geçirdi.

DÜŞMAN ÇATLATTILAR

Birlikte Milano tatiline çıkan, sosyal medya yorumlarıyla dikkat çeken yeni sevgililer, İstanbul’un göbeğinde bir mekandan kahkahalarla el ele çıkarak adeta düşman çatlattı.

Neşelerinin bir hayli yerinde olduğu gözlenen Serenay Sarıkaya ile Mert Demir, soruları yanıtsız bırakırken, araçlarına binerek ünlü oyuncunun Ortaköy’deki yeni evinin yolunu tuttu.

‘REKLAM AŞKI’ SORUSUNA SİNİRLENDİ!

Aşklarını olabildiğince gözden uzakta yaşamayı tercih eden ikiliden Serenay Sarıkaya, dün akşam dijital bir platformda yayınlanacak yeni dizisinin galasına katıldı.

Rol arkadaşları Metin Akdülger ve Boran Kuzum ile basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Sarıkaya, aniden gelen “Mert Demir’le yaşadığınız reklam aşkı mı?” sorusu karşısında sinirlendi.

“BÖYLE ŞEYLER MİLATTAN ÖNCEDE KALMADI MI?”

Yine de soruya cevap veren güzel oyuncu, şu ifadeleri kullandı:

Ya böyle şeyler milattan öncede kalmadı mı ya? Gerçek hayatta böyle şeyler var mı? Bana inanması çok güç geliyor, insanların buna inanması da bana çok tuhaf geliyor. Bunlar gerçek hayatta yok ya, ben böyle yaşamıyorum!

YORUM YAĞDI!

Sosyal medya kullanıcıları, kısa sürede magazin gündemine oturan bu cevapla ilgili birçok yorum yaptı:

– Reklam aşkı olabilir. Önce Kerem Bürsin’le, sonra Mert Demir’le…
– Rekalm değilse galaya Mert’le gelseydin!
– Sanki orada Mira konuşuyor, Orkun da yanında gerim gerim geriliyor… ‘Medcezir’ dizisi canlandı gözümde.
– Gayet yakışıyorlar, çok mutlu olsunlar.
– Serenay hiç samimi gelmiyor nedense…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir