Usta Analist Radarındaki 4 Altcoin’i Açıkladı: İkisi Ateşleyecek!

Kripto para piyasasında satışlarla birlikte kırmızı renk hakim oldu. Bununla birlikte, bazı tokenler yeni hamleler için güç topluyor olabilir. En azından bazı analistlere göre durum böyle. Geniş takipçi kitlesine sahip bir kripto analisti, radarındaki 4 altcoin projesini paylaştı. Analist, bunlardan birisi olan orijinal meme coin’i Dogecoin için bir ralli bekliyor. Ayrıca, Ethereum tabanlı bir token için bir sıçramadan bahsediyor.

Analist, DOGE’den güçlü bir hamle bekliyor!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa çok hızlı bir şekilde yön değiştirdi. Lider kripto Bitcoin tekrara 70 bin doların altına düştü. İstisnalar hariç bir çok altcoin de kırmızı bölgenin derinliklerine ilerledi. Kripto atmosferi bu şekilde olsa da Altcoin Sherpa takma adlı analist, DOGE’nin yedi günün en düşük seviyesi olan 0,169 dolara düştükten sonra bile haftalık grafikte önemli bir destek seviyesinin üzerinde kalmayı başardığını söylüyor. Analist, haftalık desteğin sağlam kalmasıyla birlikte, şimdi DOGE’nin mevcut seviyelerden yaklaşık % 60’lık bir ralliyi ateşlediğini öngörüyor. Bu bağlamda analist, şunları söylüyor:

DOGE: Şimdilik [haftalık] seviyenin üzerinde tutuldu, pompayı 0,32 dolara kadar devam ettirdi. Bence long DOGE tamamen makul bir fikir ve bunun yapabileceğiniz en güvenli işlemlerden biri olduğunu düşünüyorum. Dürüst olmak gerekirse, muhtemelen diğer pek çok şeyden de daha iyi performans gösteriyor.

Altcoin Sherpa: ETHFI’nin grafiği beğendim!

Analist, Ethereum tabanlı merkezi olmayan likit stake protokolü Ether.fi’nin (ETHFI) yerel varlığında da yükselişe geçiyor. Altcoin Sherpa, ETHFI’nin 4,75 doların üzerinde işlem gördüğü sürece sıçrama yapabilecek bir konumda olduğunu söylüyor. Bu doğrultuda analist, şu açıklamayı yapıyor:

ETHFI: Buralarda satın aldım. Grafiği beğendim ve bu yeni bir coin ve orta vadeli bir dip oluşturuyor gibi görünüyor. En düşük seviyelerin altında bir stop ile 6,70 dolar civarında satacağım (4,75 doların altında yüksek zaman dilimi kapanışı = ben yokum).

Kaynak: AltcoinSherpa

Altcoin Sherpa, W’yi yükselirken almayı hesaplıyor!

Analist ayrıca cross-chain mesajlaşma protokolü Wormhole’u (W) yakından takip ediyor. Altcoin Sherpa, W’nin saatlik zaman diliminde yuvarlanan bir dip dönüş formasyonu oluşturduğunu gösteren bir grafik paylaşıyor. Bu grafik eşliğinde şunları söylüyor:

W: Bunu yükselirken satın almak istiyorum. İyi olabilir. BTC istikrarlı olduğu sürece bunun önümüzdeki birkaç hafta içinde birkaç kat artacağına inanıyorum.

Kaynak: AltcoinSherpa

Analist, radarındaki PROM’un aralığın dışına çıkmasını bekliyor!

Son olarak analist, cross-chain birlikte çalışabilirliği sağlamak için tasarlanmış bir katman-2 protokolü Prom’a (PROM) bakıyor. Altcoin Sherpa’ya göre radarındaki PROM, 9,50 ila 14,95 dolar arasında geniş bir aralıkta işlem görüyor. Bu yüzden analist, şimdilik beklemeyi tercih ediyor. Bu bağlamda şunları kaydediyor:

PROM: Bu benim satın aldığım bir coin ve 2021’de çok fazla alım satım yaptım. Şu anda bu aralıkta konsolide oluyor ve gerçek bir kırılma görmüyorum (henüz). Fiyatın ya 9,50 dolardan en düşük seviyelere inmesini ya da 16 doların üzerine çıkmasını bekleyeceğim.

Kaynak: AltcoinSherpa

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir